Kožené oděvy

Dlouhověkost, komfort, spolehlivost i v těch neméně příznivých podmínkách – to je lovecké kožené oblečení. Investujte do toho, abyste se při dlouhém lovu cítili maximálně pohodlně.

Výrobce
Cena
Zboží označené jako
Zvoleným parametrům odpovídají 2 položky

Kožené lovecké oděvy

Kožené lovecké oděvy jsou mezi oblečením pro lovce nebo myslivce něco podobného, co značka Holland & Holland znamená pro lovecké zbraně. Kožené lovecké kalhoty, vesty a bundy jsou jednoduše symbolem kvality.

 

Lovecká kožená bunda Angus Härkila

Detail lovecké kožené bundy

Pečlivě vydělaná kůže a kožené oděvy obecně, nejen lovecké oblečení, je stále symbolem dlouhověkosti, pohodlí a komfortního nošení. V lese, na lovu a vlastně kdekoliv, kam si tyto lovecké oděvy vezmete.

Lovecké oděvy z kůže jsou dlouhověké

Kožené lovecké kalhoty a bundy jsou ideální do chladnějších podmínek. Díky tlusté kůži se tak komfortně ochráníte při lovu i za opravdu teplotně náročných podmínek v dešti a na sněhu. Navíc jde o oblečení ušité přímo pro lov. Střih vám nebrání v pohybu.

Díky mnoha kapsám uzavřeným patenty snadno a bezpečně schováte nůž, náboje nebo kapesní svítilnu. Při správné údržbě se vám investice do takového loveckého oblečení vrátí – výdrž kožených loveckých oděvů je příslovečná. Chcete se i při náročném lovu cítit komfortně? Pořiďte si oblečení zn. Härkila.

Rychlý kontakt