Noční vidění a termovize

Prodáváme profesionální pozorovací termovize a noční vidění, díky kterým uvidíte stejně dobře za tmy, za světla i za zhoršeného počasí. Noční vidění a termovize zn. Pulsar a další oceníte, nejen pokud se chystáte na lov, ale hodí se k pozorování i myslivcům, strážným, policistům i turistům.

Nezapomeňte se porozhlédnout i v dalších odděleních: puškohledy | dalekohledy | dálkoměry

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

Monokulární noční vidění je nejběžnější

Tento druh noční optiky vyniká kompaktností, malými rozměry a hmotností. Používat ho můžete pro jednoduché pozorování z ruky i samozřejmě připevněné na zbrani. Například konstrukce robustního vidění Digisight Ultra N355 Pulsar odolá i většímu zpětnému rázu.

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N355 Pulsar

 


Pozorovací termovize Pulsar

Pulsar je profesionální řada optických a elektrooptických zařízení (termovize, dalekohledy, digitální zaměřovače) pro zkušené uživatele a specialisty v různých sférách: lov, pozorování zvířat, noční fotografování, záchranářská služba apod. v situaci bez přímé viditelnosti i v jiných všeobecně obtížných atmosférických podmínkách.


Noční vidění a termovize všeho druhu

V našem katalogu najdete jak zmíněné molokuláry, tak větší binokuláry, digitální zaměřovače, pozorovací termovize a příslušenství k nim. Nechybí ani předsádky ke klasickým puškohledům. U nejvyšších modelů můžete vysílat záznam obrazu rovnou na mobilní telefony a tablety. Chystáte se na noční lov? Podobná kvalitní lovecká optika je nezbytným základem každé myslivecké výbavy.

Rychlý kontakt