Noční vidění a termovize

Prodáváme profesionální pozorovací termovize a noční vidění, díky kterým uvidíte stejně dobře za tmy, za světla i za zhoršeného počasí. Noční vidění a termovize zn. Pulsar a další oceníte, nejen pokud se chystáte na lov, ale hodí se k pozorování i myslivcům, strážným, policistům i turistům.

Nezapomeňte se porozhlédnout i v dalších odděleních: puškohledy | dalekohledy | dálkoměry

pulsar thermion, pulsar axion

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

Monokulární noční vidění je nejběžnější

Tento druh noční optiky vyniká kompaktností, malými rozměry a hmotností. Používat ho můžete pro jednoduché pozorování z ruky i samozřejmě připevněné na zbrani. Například konstrukce robustního vidění Digisight Ultra N355 Pulsar odolá i většímu zpětnému rázu.

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N355 Pulsar

 


Pozorovací termovize Pulsar

Pulsar je profesionální řada optických a elektrooptických zařízení (termovize, dalekohledy, digitální zaměřovače) pro zkušené uživatele a specialisty v různých sférách: lov, pozorování zvířat, noční fotografování, záchranářská služba apod. v situaci bez přímé viditelnosti i v jiných všeobecně obtížných atmosférických podmínkách.


Noční vidění a termovize všeho druhu

V našem katalogu najdete jak zmíněné molokuláry, tak větší binokuláry, digitální zaměřovače, pozorovací termovize a příslušenství k nim. Nechybí ani předsádky ke klasickým puškohledům. U nejvyšších modelů můžete vysílat záznam obrazu rovnou na mobilní telefony a tablety. Chystáte se na noční lov? Podobná kvalitní lovecká optika je nezbytným základem každé myslivecké výbavy.

 

 

Příklad cenově dostupné termovize: Pulsar Quantum Lite XQ23V

Termovizní pozorovací přístroje Quantum vám umožní pozorování za jakýchkoli podmínek: v noci, za deště nebo sněžení; dokonce umožňují nahlédnout přes křoví a lesní porost. Použitý OLED displej má velký rozsah jasu a kontrastu.

 

Termovize Pulsar Quantum Lite XQ23V

 

Multifunkční ovládací kolečko vám v různých podmínkách umožní rychlé a komfortní přizpůsobení jasu a kontrastu obrazu. Tělo přístroje je vyrobeno z plastu s výztuží ze skleněných vláken a je schopno efektivně odolávat nárazům, vlhkosti a prachu.

Příklad termovize vyšší cenové třídy: Pulsar Helion XP50

Helion je termovizním pozorovacím přístrojem zobrazujícím tepelné rozložení scény do detekční vzdálenost až 1800 m. V této termovizi jsou implementovány nejnovější poznatky v oblasti zpracováni tepelného obrazu a přístroji tak zajišťují zobrazení v nejvyšší kvalitě.

 

Termovize Pulsar Helion XP50

 

Termovize má 8 barevných variant zobrazení („white hot“ a „black hot“ + 6 dalších), zaujme vás čistým obrazem bez rušení, rychlodobíjecím akumulátorem a možností napojení na mobilní zařízení (iOS, Android). V neposlední řadě by vám neměla uniknout snímková frekvenci 50 Hz – díky tomu vám neuniknou žádné podrobnosti při pozorování zvěře, lidí a jiných objektů v rychlém pohybu.

Rychlý kontakt