Pánská saka

Myslivecké plesy patří k těm nejtradičnějším. A nejsou to je plesy, ale i další slavnostní příležitosti, kde se neobejdete bez myslivecké uniformy nebo alespoň saka. Vyberte si nějaké klasického střihu a v barvě lesa.

↦ Zaměřte se také na:  dámská lovecká saka | myslivecké uniformydětské lovecké oblečení

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

Mysliveckí pánská saka na ples

Na tradičním mysliveckém bálu byl asi každý. Ale nejsou to jen oblíbené plesy, kam se hodí společenský oděv. A když myslivecký oblek, tak zelený. Slavnostní zahájení a ukončení lovů, výstavy, přehlídky a chovatelské soutěže – to jsou příležitosti, při kterých byste měli odložit bundy, mikiny a jiné tradiční lovecké a myslivecké oblečení do lesa. Na společenské akce patří společenská myslivecká košile a oblek: sako s kalhotami.

Myslivecký oblek tradičního střihu

Myslivecká móda je poměrně konzervativní a není divu, že myslivecké obleky jsou nezaměnitelné. Ať už vybere jakýkoliv model (podobně jako pro lovecké oblečení obecně), samozřejmostí je střídmost, uměřenost, vyleštěné knoflíky a tradiční antracitová, zelená nebo olivová barva. Vybírejte myslivecké obleky konzervativního střihu: klasické se zapínáním na dva neb tři knoflíky nebo sako bez klop se zapínáním až ke krku.

Rychlý kontakt