Blaser

Německá firma Blaser, patří mezi dlouholeté významné výrobce kvalitních zbraní a příslušenství pro aktivní lov, známá po celém světě. Patří mezi je špičkou ve svém oboru. Jejich zbraně jsou naprosto exklusivní a jejich zpracování je na té nejvyšší úrovni. Všechny zbraně jsou vyráběny v německé továrně pod obrovským dohledem.

Mezi exkluzivní výrobky patří přímotažný závěr Blaser. Zbraně jsou naprostým unikátem a každý kus je originál. Firma si zakládá na výrobcích s nejvyšším postavením a kvalitou a z toho vyplívá i cena. Proto tyto zbraně nejsou určeny pro každého. 

Přehled produktů ke stažení zde (2,6MB).

Cena
Zboží označené jako

Společnost Blaser se zabývá výrobou taktických a loveckých zbraní a to kulovnic a brokovnic, výrobou a vývojem mysliveckého oblečení střeleckých dopňků. Společnost založil roku 1957 Horst Blaser.

Nejvýznamnějším počinem nastal v roce 1993, kdy společnost vyvinula pušku s označením Blaster R93 s přímotažným zavěrem. Díky hlavnímu zaměření evropského trhu na inovativní opakovací kulovnice to byl to velký úspěch. V průběhu následujících deseti let bylo vyrobeno 100 000 kusů této zbraně. 
V roce 1997 se firma spojila se společností SIGARMS. Nadále ale nazávysle vyvýjí a vyrábí lovecké zbraně.
Současným vlastníkem je Lüke & Ortmeier Gruppe. V nabídce tohoto výrobce můžeme najít opakovací kulovnice, kombnované zbraně, brokovnice a jednoranné zbraně.

Zbraně jsou vyrobeny pomocí obráběcí linky CNC z jednoho kusu materiálu, což zaručuje přesnou výrobu jednotlivých součástí a díky tomu jsou značkou opravdové kvality. Pro výrobu se používají jen ty nejkvalitnější materiály, ať už jde o ušlechtilou ocel používanou na výrobu hlavní a kovových součástí nebo prvotřídní ořechové dřevo, které je použito na pažbení zbraně. 
I přes použití moderních technologií se výrobky Blaser opírají o dlouholetou tradici.

Rychlý kontakt