Doplňky k oděvům

Stylové myslivecké kravaty s jemnými motivy lesa a lovu, spolehlivé a elegantní šle a jednoduché opasky z pravé kůže z vás udělají šviháka. Vyberte si u nás módní doplňky pro každou společenskou událost.

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

Myslivecké oblečení na ples

Zatímco lovecká sezóna trvá celá rok, ta plesová kulminuje v prvních měsících nového roku. Čeká vás myslivecký ples? Ukažte, že se v módě a společenských konvencích pohybujete stejně suverénně jako v hustém lese. Základem je kvalitní myslivecký klobouk, který z vás udělá stylového šviháka. K mysliveckému saku patří vkusná kravata s nevtíravým loveckým motiv – samozřejmě v decentní hnědé či olivové barvě. A co další doplňky pro myslivecké oblečení?

Lovecké oblečení a doplňky k němu

Nejen pánské lovecké oblečení, ale i společenské se vyznačuje střídmostí. Jednou z mála ozdob je kovová spona na opasku. Nezapomeňte si proto pořídit značkový lovecký opasek Härkila z kvalitní kůže, co vám na každé společenské akci bude ladit s vyleštěnou obuví. Kalhoty vám nejen při lovu ale i ve společnosti na mysliveckém bále podrží stylové šle na klipsy i knoflíky.

Rychlý kontakt