Dalekohledy

Odolnost materiálu při každodenním použití a optický výkon, na který bude spoleh i při těch nejméně příznivých podmínkách. Lovecký dalekohled je prostě součást loveckého vybavení, bez kterého se žádný myslivec nebo lovec neobejde.

Nezapomeňte se porozhlédnout i v dalších odděleních: puškohledy | dalekohledy Meopta | noční vidění a termovize

Výrobce
Cena
Zboží označené jako
Zvoleným parametrům odpovídá 28 položek

Dobrý dalekohled je spolehlivý pomocník

Ať už se vydáte na pozorování zvěře nebo jen tak na obchůzku lesa, kde se chcete pokochat přírodou, vaším společníkem musí být spolehlivý dalekohled. Musí být z odolného materiálu, aby vydržel pohyb volnou přírodou s nástrahami lesa i vliv sychravého počasí.

 

dalekohled SWAROVSKI OPTIK SLC 42

 

Co má umět dalekohled

Ergonomika, snadná údržba i jednoduché ovládání není jediné, co by tato lovecká optika měla umět. Patří k nim i vodotěsnost a možnost přidat okuláry pro použití s brýlemi. Klíčové jsou optické vlastnosti: vyžadujte maximální ostrost obrysu, věrnost a přirozenost barev, rozlišení i kontrast, abyste při lovu i za soumraku viděli každý detail.

Video: dalekohled Swarovski Optik
LC 42 binoculars

 


Dalekohledy řady SLC od Swarovski Optik Dalekohledy řady SLC od Swarovski Optik

Swarowski = zkušenost a tradice. Jejich lovecké a myslivecké dalekohledy jsou dostatečně odolné pro každodenní pozorování. Za všech podmínek. Mají vysoký kontrast a dokonale ostré rysy.   >>>

 

Swarovski Optik - to nejlepší! detail Swarovski Optik - to nejlepší!

Při lovu vás často zaskočí počasí. Mlha, déšť a rychlý soumrak. Ať už je sebevíc nepříznivé, dalekohledy a puškohledy Swarovski vás nezklamou. Navíc neztratí kvalitu ani při intenzivním používání.  >>>

 

Rychlý kontakt