Lovecké oděvy

Prodáváme loveckou obuv a lovecké a myslivecké oblečení pro profesionální i amatérské lovce, myslivce a milovníky přírody. Pokud se chystáte na lov či do přírody, pořiďte si odpovídající lovecké oděvy, obuv, doplňky a další vybavení. Specializované lovecké oblečení vám usnadní komfortní pobyt v přírodě také v náročnějších podmínkách v přírodě a díky němu si lov dokážete užít i v nepříznivém počasí. Lovecká sezóna pro jednotlivé druhy zvěře probíhá prakticky po celý rok a především chladné podzimní a zimní noci a dny kladou vyšší nároky na vaše vybavení.

↦ Zaměřte se také na: lovecká optika | lovecká obuv | lovecké zbraně

 

Myslivecké a lovecké oděvy

Vyberete si u nás značkové specializované myslivecké a lovecké oděvy, které jsou vytvořené na extrémní podmínky, které bývají součástí valné části všech lovů.

 

Jarní lovecká bunda Iron 3DX Tagart

Jarní lovecká bunda Iron 3DX Tagart

Zateplené značkové bundy vás ochrání před prochladnutím i před promočením. Zvolený střih přitom usnadňuje pohyb terénem i pohodlný mnohahodinový pobyt při čekání na zvěř. Pobytu v terénu je samozřejmě uzpůsobena i barva a materiál, takže vás v lese lovecké oblečení neprozradí. Výrobci loveckého oblečení myslí i na to, aby při pohybu lovce zvěř neplašilo.

Video: Lovecké oděvy Seeland

 

V naší nabídce najdete značkové myslivecké oděvy, profesionální a specializované  lovecké oblečení designované  pro náročné prostředí, které můžete u nás v lese nebo během lovu v zahraničí čekat. Pokud sháníte lovecké boty, bundy, teplé prádlo, ponožky nebo kalhoty: u nás najdete funkční lovecké oděvy a potřeby od vyhlášených výrobců: Härkila, Tagart, Chiruca nebo Seeland.

Rychlý kontakt