Lovecké oděvy

Prodáváme loveckou obuv a lovecké a myslivecké oblečení pro profesionální i amatérské lovce, myslivce a milovníky přírody. Pokud se chystáte na lov či do přírody, pořiďte si odpovídající lovecké oděvy, obuv, doplňky a další vybavení. Specializované lovecké oblečení vám usnadní komfortní pobyt v přírodě také v náročnějších podmínkách v přírodě a díky němu si lov dokážete užít i v nepříznivém počasí. Lovecká sezóna pro jednotlivé druhy zvěře probíhá prakticky po celý rok a především chladné podzimní a zimní noci a dny kladou vyšší nároky na vaše vybavení.

Myslivecké a lovecké oděvy

Vyberete si u nás značkové specializované myslivecké a lovecké oděvy, které jsou vytvořené na extrémní podmínky, které bývají součástí valné části všech lovů. Zateplené značkové bundy vás ochrání před prochladnutím i před promočením. Zvolený střih přitom usnadňuje pohyb terénem i pohodlný mnohahodinový pobyt při čekání na zvěř. Pobytu v terénu je samozřejmě uzpůsobena i barva a materiál, takže vás v lese lovecké oblečení neprozradí.

V naší nabídce najdete značkové myslivecké oděvy, profesionální a specializované  lovecké oblečení designované  pro náročné prostředí, které můžete u nás v lese nebo během lovu v zahraničí čekat. Pokud sháníte lovecké boty, bundy, teplé prádlo, ponožky nebo kalhoty: u nás najdete funkční lovecké oděvy a potřeby od vyhlášených výrobců: Härkila, Tagart, Chiruca nebo Seeland.

Rychlý kontakt