Lovecká obuv

Prodáváme loveckou a mysliveckou obuv pro všechny amatérské a profesionální lovce, myslivce i milovníky přírody. Čeká vás lov? Pak určitě víte, že to, jak si lovení dokážete užít, záleží na vašem vybavení. Proto potřebujete specializovanou loveckou obuv. Lovecké boty Chiruca vám umožní dlouhodobý pohyb i v náročném terénu a nepříznivém počasí. Pohyb lesem a přírodou vám usnadní specializované myslivecké boty vyrobené z moderních nepromokavých membránových materiálů. Lovecká obuv, kterou vám nabízíme, je vybavena špičkovou membránou Gore-tex a většina loveckých bot je vybavena značkovou podrážkou Vibram.  V nabídce nechybějí ani kvalitní myslivecké holínky. Pořiďte si do lesa značkovou specializovanou loveckou obuv a užijte si loveckou sezónu v  plné její kráse.

↦ Podívejte se také na: lovecká optika | lovecké oblečení | lovecké zbraně

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

Video: představení lovecké obuvi Chiruca

 

Lovecká obuv mnoha druhů

V naší nabídce na vás čeká kvalitní kožená obuv i zateplené lovecké boty do opravdu velice nepříznivých podmínek. A stejně v nich vám bude teplo. Pokud se tedy budete o boty starat a nezapomenete je pravidelně čist a ošetřovat. Krémem nebo impregnací ve spreji. Jen tak zachováte dlouho funkčnost Gore-texové vrstvy.

Prodáváme vysoké gumové holínky, které jsou pro svou snadnou údržbu ideální do terénu rozbahněného podzimními plískanicemi. A nakonec u nás koupíte i volnočasovou obuv – pohodlné boty na každodenní lehké vycházky – i trekové boty na delší túry.

Rychlý kontakt