Puškohledy

Ať už vás čeká jakýkoliv lov – jen tak na šoulačku, klasika z posedu v lese nebo dokonce dobrodružné safari s divokou zvěří – potřebujete spolehlivého a vynikajícího partnera pro rozhodující chvíli.

Nezapomeňte se porozhlédnout i v dalších odděleních: noční vidění a termovize | puškohledy meopta

Výrobce
Cena
Zboží označené jako
Zvoleným parametrům odpovídá 30 položek

Na lovu, kde rozhodují vteřiny

Nebýt viděn, ale zároveň dobře vidět. Při lovu rozhodnou detaily. Jedině precizní a přesná optika (a samozřejmě spolehlivá zbraň) vám umožní bezpečný výstřel.

 

Puškohled Swarovski Optik dS 5-25x52 P L 4A-I v akci

 

Výroba něčeho tak složitého a komplexního, jako jsou puškohledy a lovecká optika vůbec, vyžaduje zkušené výrobce. Pokud se chystáte na lov za běžných i za ztížených podmínek, chtějte to nejlepší na trhu.

Puškohledy od osvědčených výrobců

Vývoj nových modelů se neobejde bez znalostí technologií: aby rozsah zoomování neovlivnil optickou kvalitu. Či aby při zachování funkčnosti měly puškohledy štíhlejší a ekonomičtější design osvětlovací jednotky.

 

Video: puškohled Meopta Meostar
R2 2,5–15x56 RD/MR)

 

Výběr Swarovski, Bauer nebo Meopta zaručí tu nejvyšší kvalitu, kterou ocení všichni lovci. Zkušení i začátečníci. Počasí vás někdy zaskočí, ale tato lovecká optika obstojí i v náročných podmínkách.


Puškohledy řady Z6i od Swarovski Optik Puškohledy řady Z6i od Swarovski Optik

Čím začít? Závěrem. Protože ať už jdete lovit kamkoli nový model Z6(i) se svými přednostmi dovedenými k dokonalosti představuje při lovu spolehlivého a vynikajícího partnera. >>>

 

Swarovski Optik - to nejlepší! detail Swarovski Optik - to nejlepší!

Při lovu vás nesmí zaskočit počasí. I když bude sebevíc nepříznivé, puškohledy a dalekohledy Swarovski vás podrží. Navíc svou kvalitu neztrácejí ani při každodenním používání.  >>>

 

Puškohledy řady Z8i od Swarovski Optik detail Puškohledy řady Z8i od Swarovski Optik

Dokonalý design, neomezená všestrannost a flexibilita. Skvěle kombinuje velké zorné pole s dokonale ostrými detaily. Prostě sofistikovaný puškohled, který nejlépe vede při lovu v terénu. >>>

 

Rychlý kontakt