Puškohledy

Ať už vás čeká jakýkoliv lov – jen tak na šoulačku, klasika z posedu v lese nebo dokonce dobrodružné safari s divokou zvěří – potřebujete spolehlivého a vynikajícího partnera pro rozhodující chvíli.

Výrobce
Cena
Zboží označené jako
Zvoleným parametrům odpovídá 17 položek

Na lovu, kde rozhodují vteřiny

Nebýt viděn, ale zároveň dobře vidět. Při lovu rozhodnou detaily. Jedině precizní a přesná optika (a samozřejmě spolehlivá zbraň) vám umožní bezpečný výstřel.

 

Puškohled Swarovski Optik dS 5-25x52 P L 4A-I v akci

 

Výroba něčeho tak složitého a komplexního, jako jsou puškohledy a lovecká optika vůbec, vyžaduje zkušené výrobce. Pokud se chystáte na lov za běžných i za ztížených podmínek, chtějte to nejlepší na trhu.

Puškohledy od osvědčených výrobců

Vývoj nových modelů se neobejde bez znalostí technologií: aby rozsah zoomování neovlivnil optickou kvalitu. Či aby při zachování funkčnosti měly puškohledy štíhlejší a ekonomičtější design osvětlovací jednotky.

 

Video: puškohled Meopta Meostar
R2 2,5–15x56 RD/MR)

 

Výběr Swarovski, Bauer nebo Meopta zaručí tu nejvyšší kvalitu, kterou ocení všichni lovci. Zkušení i začátečníci. Počasí vás někdy zaskočí, ale tato lovecká optika obstojí i v náročných podmínkách.


Puškohledy řady Z6i od Swarovski Optik Puškohledy řady Z6i od Swarovski Optik

Čím začít? Závěrem. Protože ať už jdete lovit kamkoli nový model Z6(i) se svými přednostmi dovedenými k dokonalosti představuje při lovu spolehlivého a vynikajícího partnera. >>>

 

Swarovski Optik - to nejlepší! detail Swarovski Optik - to nejlepší!

Při lovu vás nesmí zaskočit počasí. I když bude sebevíc nepříznivé, puškohledy a dalekohledy Swarovski vás podrží. Navíc svou kvalitu neztrácejí ani při každodenním používání.  >>>

 

Puškohledy řady Z8i od Swarovski Optik detail Puškohledy řady Z8i od Swarovski Optik

Dokonalý design, neomezená všestrannost a flexibilita. Skvěle kombinuje velké zorné pole s dokonale ostrými detaily. Prostě sofistikovaný puškohled, který nejlépe vede při lovu v terénu. >>>

 

Rychlý kontakt