Termoprádlo

Specializované myslivecké oblečení vás ochrání v zimních měsících před prochladnutím. Jste připraveni na tyto sychravé dny, kdy vám snadno hrozí nepříjemné nastydnutí?

Termoprádlo ochrání před zimou

S příchodem podzimních dní, kdy se prodlužují noci a zkracuje doba slunečního svitu, je čas na revizi nezbytného loveckého vybavení. Přece zimní loveckou sezónu nestrávíte v posteli.

Termoprádlo: funkční spodní prádlo i spodky

Nechcete při lovu nebo na procházce lesem prochladnout? Vyberte si v naší nabídce pro lovecké oblečení teplé roláky ze 100% vlny, moderních směsových materiálů nebo polyesteru. Vždy jsou příjemné na nošení.  Pot z těla odvede a zahřeje i funkční spodní prádlo – pohodlné spodky. Chcete ušetřit? Lovecké oděvy jako spodky roláky u nás kupujte samostatně nebo v praktickém setu Seeland.

Termoprádlo Devold Expedition

Modely pro lovecké termoprádlo Devold Expedition představují základní řadu pro lovecké podmínky, které můžeme nazvat extrémními. A termoprádlo Devold Expedition v nich obstojí. Dvě vrsty, ze kterých je termoprádlo ušito, vás dokonale ochrání před mrazem, zároveň účinně odvádějí pot a další vlhkost. Vnitřní vrstva z vlny zajistí pohodlné nošení a nijak neomezuje pohyb.

Rychlý kontakt