Dámské bundy

Moderní, pohodlný střih, který bude vaší postavě jenom lichotit, a spousta funkčních detailů, které jsou pro lovecké oblečení typické.

Nezapomeňte se na lov vybavit i v dalších odděleních: pánské lovecké bundy | rybářskédětské

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

I v lovecké bundě se můžete cítit pohodlně a žensky

Funkční, hřejivé a pohodlné oblečení, ve kterém navíc budete dobře vypadat. Ať už vyrazíte na skutečný lov nebo vás čeká procházka či jiná volnočasová aktivita, buďte během ní stylově oblečená.

Pořiďte si u nás bundu do podzimních dní nebo do zasněženého lesa. Díky zateplení a prošití vás neprofoukne a bude se vám pohodlně nosit. Navíc vás překvapí moderním střihem, který dobře sedne na vaši postavu.

 

dámská lovecká bunda Woodcock Seeland

 

Myslivecké bundy jsou komfortní

Nejen perfektní střih, ale i účelnost. Naše lovecké bundy mají spoustu kapes se zapínáním, které se vám budou v zimě hodit: na rukavice, na telefon, balzám na rty a další drobnosti, které ráda nosíte u sebe.

Lovecký styl připomínají poutka na patrony. Rukávy stáhnete pomocí patentu nebo suchého zipu. Až už je bunda ušita z jakéhokoliv materiálu, byl zvolen s ohledem a funkčnost.   Proti větru vás ochrání vyšší límce nebo stále módní a oblíbený lemující kožíšek.

Sháníte teplou bundu pro svého partnera? Vyzkoušejte naše pánské oddělení.

 

Pánské lovecké bundy

Rychlý kontakt