Chiruca

Chiruca je značka španělské lovecké i trekové obuvi s dlouholetou tradicí. Společnost Calzados Fal s.a. – výrobce značky Chiruca – byla založena v roce 1965 jako ryze španělská výrobní společnost. Firma se výrazně angažuje v oblastech inovace technologií a používání nových materiálů, díky čemuž vyrábí obuv vynikající kvality, která je odolná, bezpečná, ergonomicky dokonalá a má dlouhou životnost. Spoečnost spolupracuje s firmou Gore-tex, která zaujímá celosvětově vedoucí postavení v oblasti vodotěsných membrán a pečlivě si vybírá svoje partnery, kterým na základě kontroly kvality výroby uděluje licenci a povolení na použití Gore-tex membrány.

Od roku 2006 společnost jako jedna z mála vyvolených na  evropském trhu získala významnou licenci a používá na některých svých vybraných modelech revoluční systém upínání Boa System.  Tento moderní systém je pohodlný a praktický, rychlý a bezpečný a velmi jednoduchý pro uživatele. Pouhé otáčení kolečkem umožní bez větší námahy upevnit nohu v obuvi a to rychleji, než při zavazování tkaniček. Konečné přizpůsobení a pevnost zapnutí jsou zajištěny díky přesnému otáčení cívkovým knoflíkem. Prodloužená lanka zabezpečí optimální rovnoměrné rozložení tlaku od nártu po konečnou výšku obuvi.

Špičková kvalita výroby, soustavná práce na dalším vývoji  i výzkumu , poskytování efektivních služeb a vysoce kvalifikovaná pracovní síla, to vše jsou základní pilíře dlouholeté úspěšnosti v oboru výroby lovecké, trekové, ale i pracovní obuvi.

Katalog Chiruca 2016-2017 ke stažení zde (6MB).

Cena
Zboží označené jako

Rychlý kontakt