Chiruca

Chiruca je značka španělské lovecké i trekové obuvi s dlouholetou tradicí. Společnost Calzados Fal s.a. – výrobce značky Chiruca – byla založena v roce 1965 jako ryze španělská výrobní společnost. Firma se výrazně angažuje v oblastech inovace technologií a používání nových materiálů, díky čemuž vyrábí obuv vynikající kvality. Chiruca boty jsou odolné, bezpečné, ergonomicky dokonalé a mají dlouhou životnost. Společnost spolupracuje s firmou Gore-tex, která zaujímá celosvětově vedoucí postavení v oblasti vodotěsných membrán a pečlivě si vybírá svoje partnery, kterým na základě kontroly kvality výroby uděluje licenci a povolení na použití Gore-tex membrány.

Katalog 2019 ke stažení zde (7MB).

Cena
Zboží označené jako

 

Lovecká obuv Chiruca je pohodlná a praktická

Od roku 2006 společnost jako jedna z mála vyvolených na  evropském trhu získala významnou licenci a používá na některých svých vybraných modelech revoluční systém upínání Boa System.  Tento moderní systém pro Boty chiruca je pohodlný a praktický, rychlý a bezpečný a velmi jednoduchý pro uživatele. Pouhé otáčení kolečkem umožní bez větší námahy upevnit nohu v obuvi a to rychleji, než při zavazování tkaniček. Konečné přizpůsobení a pevnost zapnutí jsou zajištěny díky přesnému otáčení cívkovým knoflíkem. Prodloužená lanka zabezpečí optimální rovnoměrné rozložení tlaku od nártu po konečnou výšku obuvi.

Lovecké boty Chiruca do náročného terénu

Špičková kvalita výroby, soustavná práce na dalším vývoji  i výzkumu, poskytování efektivních služeb a vysoce kvalifikovaná pracovní síla, to vše jsou základní pilíře dlouholeté úspěšnosti v oboru výroby lovecké, trekové, ale i pracovní obuvi. Ověřte kvalitu značky Chiruca na prvotřídní kožené lovecké obuvi nebo odolných gumových botách do terénu. Katalog Chiruca 2016-2017 ke stažení zde (6MB).

Rychlý kontakt