Pánské vesty

Ochladilo se, ale na bundu to ještě není. Hoďte si přes lovecký svetr nebo mikinu vestu. Proti nim má vesta jednu velkou výhodu: spousty kapes!

Nezapomeňte se na lov vybavit i v dalších odděleních:  dámské lovecké vesty | rybářské vestypánské svetry | rybářské mikiny

Výrobce
Cena
Zboží označené jako

Lovecké vesty inspirované africkou savanou

U nás si koupíte jak jednoduché vesty z tradičního fleesu, tak myslivecké vesty s efektními koženými doplňky. Jiné lovecké vesty mají teplou podšívku a další používají osvědčený maskáčový vzor. Perfektní je povoskovaný povrch a vodoodpudivá úprava. Síťová podšívka zaručí, že se v takové vestě nezpotíte. Oblíbená je patina, tedy povrchová úprava, která u lovecké vesty nijak nezastírá inspiraci u afrických lovců a která vás určitě zaujme. Co by to bylo ale za lovecké oblečení bez speciálních doplňků.

Lovecké vesty jsou účelné

Nechme módu módou. To, proč jsou lovecké vesty vyhledávané, není jen jejich vzhled. Ale to, jak jsou pohodlné, lehké, nebrání v pohybu a kolik mají funkčních vychytávek. Velké kapsy pojmou vše, co chcete mít stále u sebe: telefon, optiku, nůž nebo brýle. Náboje patří do dvojitých kapes nebo do nábojového pásu.

Jak vidíte, lovecké bundy tedy využijete jako svrchní oděv i jako další vrstvu pod lehké lovecké bundy – větrovky.

Rychlý kontakt